ТОВ «Квадро» пропонує цілий спектр послуг у сфері ремонтно-будівельних робіт та виробництва столярних виробів. Згідно реалізованих нами проектів, можемо з впевненістю стверджувати, що комплексний підхід – це 100 % успіху.

Фірма виготовляє продукцію виключно з відбірного натурального дерева: масив сосна, ясень та дуб.

Дерев’яні міжкімнатні двері виготовляються за індивідуальними розмірами та вподобаннями наших клієнтів. Різноманітний вибір моделей, методики тонування та фарбування з та без проявлення текстури дерева, патинування тощо. Можливе виготовлення дверей згідно Ваших ескізів, виготовлення вхідних дверей з масиву дерева, вхідних груп. Сучасне обладнання на нашому виробництві дає можливість нам виконувати замовлення будь-якої складності вже протягом більше як 20 років. 

Довершити стиль Вашого приміщення меблями з натурального дерева або ДСП чи МДФ. Кухні, шафи, спальні, столи, дитячі кімнати, м’які меблі. За індивідуальними ескізами виготовляємо та оброблюємо існуючі сходи натуральним деревом з різними, кованими чи металічними деталями.

Зверніть увагу, що тільки кваліфіковано підібрані двері, меблі та інші вироби в інтер’єрі допоможуть створити затишну та вишукану атмосферу у Вашому домі.

Спираючись на власний 20-річний досвід та використовуючи високий професіоналізм, виробничо-комерційна фірма «Квадро» зможе задовольнити навіть найвибагливішого клієнта!

Будівельним організаціям і постійним клієнтам знижки від 3% - 10%, в залежності від обсягу замовлення